Křeslo Swan, Grace Leather

Značka: Fritz Hansen Designer: Arne Jacobsen Kolekce: Křesla Swan

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

223 574 Kč Cena bez DPH: 184 771,90 Kč

Swan (labuť) je slavné křeslo, kterou spolu s ostatními ikonami navrhl v roce 1958 designér Arne Jacobsen. Provedení Grace Leather z luxusní hnědé kůže má sběratelskou hodnotu.

Stejně jako křesla Egg a židle Drop byly křesla Swan navrženy pro vstupní haly a salonky hotelu SAS Royal v Kodani. Tyto originální ikony designu vznikly v garáži Arne Jacobsena v jeho domě v Klampenborgu, severně od Kodaně. Dodnes je vyrábí firma Fritz Hansen.

Ve své době představovalo křeslo Swan revoluční technologickou inovaci, prostou jakýchkoli rovných linií. Korpus křesla tvoří lisovaná skořepina ze syntetického materiálu, spočívající na otočné hliníkové základně.

Uvedená cena se vztahuje na provedení v prémiové kůži Grace Leather. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 77 cm
Hloubka: 68 cm
Výška sedáku: 40 cm
Výška područek: 58 cm
Šířka: 74 cm
Hmotnost: 14 kg
Barva: hnědá
Materiál: chromovaná ocel, kůže, hliník
Stohovatelné: ne
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, otočná
Područky: s područkami
Kód produktu FHA-3320-5

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Swan, Grace Leather
Shopping from the EU? Switch to Swan Chair, Grace Leather

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít