Norr11

Dánsko

Norr11 je mladá značka původem z Dánska, založená v roce 2011. S úctou k tradičním principům skandinávského designu přináší inovativní pohled na designové klasiky.

Vnášet do moderních interiérů čerstvou perspektivu se značce daří zejména fúzí několika vlivů. Severský styl mísí s filozofií rozličných kultur, jako je například japonský přístup k řemeslným technikám. Principy skandinávského designu, jako jsou nadčasovost, kvalita a designová čistota, přitom zůstavují zachovány. Příkladem může být kolekce židlí a křesel Elephant, v jejichž designu můžeme odhalit inspiraci východním stylem i polstrovanými křesly z 50. let minulého století.

Svěží design pojící tradici s porozuměním aktuálním požadavkům každodenního života vzniká z návrhů týmu mladých designérů pod vedením Knut Bendik Humlevika a Rune Krøjgaarda. Jejich práce odráží cíl tvořit osobité produkty, které dodají každému prostoru na komfortu a jedinečnosti.

Ústředním tématem je pro značku Norr11 také udržitelnost. Z přírodních a zodpovědně získávaných materiálů, jako jsou dřevo, kůže, ratan, kov nebo mramor, vnikají kousky, které odolávají zkouškám času – ať už po stránce estetiky, nebo funkce.

Rozpoznatelný rukopis dánské značky dokonale odráží kolekce dřevěných židlí Buffalo, o něco minimalističtější židle a barové stoličky z řady NY11 nebo křesla Mammoth, která jsou moderní variací klasického ušáku. Velké oblibě se těší i výrazné odkládací stolky Gear inspirované architekturou brutalismu či jejich protiklad v podobě řady subtilních kovových stolků Duke.

Značka a designové studio Norr11, stejně jako showroom představující kompletní sortiment nábytku, svítidel a doplňků, sídlí v samotném centru Kodaně. Více na norr11.com.

Produkty značky Norr11

Stránka 1 ze 4 1 2 3 4

Ste zo Slovenska? Prejdite na Norr11
Shopping from the EU? Switch to Norr11

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít