Lind DNA

Dánsko

Na výběru věcí, která nás obklopují, skutečně záleží – právě s tímto přesvědčením tvoří dánská značka Lind DNA své portfolio. Najdete v něm proto řadu doplňků pro domácnost, které se vyznačují dlouhou životností, širokým využitím i vytříbeným stylem nesoucím odkaz skandinávského minimalismu.

Za jejím vznikem i řadou úspěšných návrhů značky stojí Preben Lind. Značku založil v roce 2013 v dánském městě Aarhus, odkud dnes její produkty putují k lokálním zákazníkům i k těm za hranicemi. Pod jednou střechou zde sídlí vedení, kreativní zázemí i produkce.

Právě lokální výroba je jedním z pilířů udržitelného přístupu, který dánská značka implementuje na několika úrovních. Díky čisté estetice zůstávají produkty stále aktuální, jejich kvalitní zpracování současně zaručuje minimální opotřebení navzdory každodennímu používání. 

Několik materiálů (mezi nimi recyklovaná kůže s certifikací Oeko-Tex na prvním místě) a charakteristických linií se prolíná celou nabídkou značky. Ta dnes již zahrnuje celou škálu designových doplňků, velkému úspěchu se ale od samého počátku těší především kolekce koženého prostírání Curve se specificky zaoblenými okraji. Spolu se sérií kameninového nádobí Curve pozvednou slavnostní tabuli i každodenní zážitek z jídla.

Více na linddna.com.

 

Produkty značky Lind DNA

Stránka 1 ze 3 1 2 3

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lind DNA
Shopping from the EU? Switch to Lind DNA

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít