Vrácení zboží

Zboží nesplňuje vaši představu nebo jste jednoduše změnili názor? Vrátit nám ho můžete do 30 dnů od jeho doručení. Na této stránce najdete jednoduchý postup, jak na to.

Vrácení zboží

Do 30 dnů od převzetí zboží nám můžete zboží vrátit bez udání důvodu. Není však možné vrátit zboží, které bylo upraveno podle vašeho přání (zboží na objednávku) a zboží zakoupené na IČO.

1. Vyplňte formulář pro vrácení

Formulář pro vrácení naleznete v balíčku, který vám dorazil nebo si jej můžete stáhnout z tohoto odkazu:

Formulář pro vrácení zboží

Vyplněný formulář prosím přiložte do zásilky.

2. Pečlivě produkt zabalte

Pro vrácení zboží je důležité, aby bylo nepoužité, nepoškozené a v originálním balení. Pečlivě ho zabalte do původní krabice, aby nedošlo k poškození během přepravy. Pokud se jedná o křehké zboží, doporučujeme použít bublinkovou fólii nebo vzduchové polštářky. Ideální je využít výplně, které již v zásilce od nás dorazily.

Balíček by měl obsahovat následující:

  • produkt, který vracíte
  • vyplněný formulář (případně alespoň číslo objednávky a číslo účtu pro vrácení peněz)
  • materiál, který zabrání dalšímu poškození

Pokud vracíte větší nábytkové kusy či jiné atypicky balené zboží, prosíme, nejprve nás kontaktujte, abychom se mohli společně domluvit na nejlepším postupu vrácení. 

3. Zašlete balíček zpět na naši adresu

Zboží nám, prosím, zašlete na adresu:

DesignVille Showroom
Netroufalky 797/5
625 00 Brno

Před odesláním odstraňte původní doručovací štítky. Přepravu je možné objednat například u dopravců GLS či DPD na níže uvedených odkazech. Zásilku si můžete nechat vyzvednout na vaší adrese nebo ji předat dopravci na některém z podacích míst či boxů. Volba dopravce je však na vás, k vrácení zboží můžete využít i jiné. Upozorňujeme, že zásilky odeslané na dobírku, nepřebíráme.

Zboží nám na uvedenou adresu Netroufalky 797/5 můžete přinést také osobně, a to kdykoliv během otevírací doby showroomu.

4. Vyčkejte na vrácení peněz

Po obdržení vráceného zboží máme 14 dnů na jeho kontrolu a vrácení peněz. Peníze vám vrátíme stejným způsobem, jakým jste objednávku platili. Pokud bylo zboží placeno na dobírku, částka vám bude vrácena na číslo vámi uvedeného bankovního účtu ve vratkovém formuláři. V případě, že si budete přát peníze vrátit na odlišný bankovní účet, než ze kterého jste platili objednávku, informujte nás o tom e-mailem na shop@designville.cz.

Nejčastější dotazy

Vracím zboží. Jak dlouho potrvá, než mi vrátíte peníze?
Pokud nám zboží odešlete zpět nepoškozené a v původním obalu do 30 dnů od převzetí zásilky, vrátíme vám plnou částku zpět na účet do 14ti dní od převzetí zboží zpět. Pokud bude vrácené zboží poškozeno či opotřebeno, může být vrácená částka ponížena o hodnotu vzniklé škody.

Je možné vrátit zboží na prodejně, a je to zdarma?
Ano, zboží nám na uvedenou adresu Netroufalky 797/5, Brno, 625 00 v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 můžete také přinést osobně a samozřejmě zcela zdarma. 

Bude mě vrácení stát nějaké peníze?
Náklady na odeslání balíčku s vráceným zbožím nesete vy. My vám po přijetí zboží vrátíme, spolu s částkou za vrácený produkt, také původně zaplacenou cenu za dopravu (za tuto cenu se považuje nejlevnější forma dopravy, kterou v našem obchodě nabízíme, vyjma osobního odběru). 

Nenašli jste, co jste hledali nebo máte jiné otázky?

Neváhejte se na nás obrátit. Online jsme v pracovních dnech od 9:00 do 17:00.


Další informace k podmínkám odstoupení od smlouvy naleznete níže:

Odstoupení od smlouvy

  1. Do 30 dnů od převzetí zboží máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu. Odstoupit od smlouvy však nemůžete mj. v případě zboží, které bylo upraveno podle vašeho přání či pro vaši potřebu. 
  2. Za takové zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu považujeme mj. takové zboží, které DesignVille u výrobce objednává a/nebo výrobce zhotovuje v některé z několika nabízených variant provedení (např. barevné provedení či povrchová úprava, moření, potahová látka apod.) až na základě přijetí vaší objednávky. Na detailu zboží na www.designville.cz je toto zboží zpravidla (ne však nutně) označeno jako zboží "na objednávku". V případě, že jste objednali zboží "na objednávku", stejné označení naleznete i v rekapitulaci objednávky, která vám byla zaslána e-mailem po přijetí objednávky do našeho systému.
  3. Pokud se nejedná o zboží "na objednávku" můžete od kupní smlouvy odstoupit, a to do 30 dnů od převzetí zboží. Vaše rozhodnutí odstoupit od smlouvy nám prosím sdělte formou jednoznačného prohlášení - např. mailem na shop@designville.cz anebo poštou na naši adresu Netroufalky 797/5, 625 00 Brno - Bohunice. Můžete (ale nemusíte) k tomu využít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy.
  4. Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám oznámíte, že odstupujete od této smlouvy, zašlete zpět na naši adresu Netroufalky 797/5, 625 00 Brno - Bohunice. Náklady spojené s navrácením zboží nesete vy.  Prosím neposílejte zboží na dobírku, takové zásilky nepřebíráme. 
  5. Zboží vraťte pokud možno nepoškozené, neopotřebené a nejlépe v původním obalu, tak aby bylo schopno dalšího prodeje. Pokud vrácené zboží bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé.
  6. Vaše peníze vám vrátíme poté, co zboží od vás obdržíme. Prosíme počítejte s 5ti denní lhůtou na kontrolu vráceného zboží. Výše platby může být snížena o případné poškození nebo opotřebení zboží. Pokud jste společně se zbožím obdrželi od nás dárek, vrácením zboží vám vzniká povinnost vrátit i tento dárek.

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít