Normann Copenhagen

Dánsko

Normann Copenhagen, dánskou designérskou značku, založili Jan Andersen a Poul Madsen v roce 1999. Normann Copenhagen se již od prvního produktu, kterým byla lampa Norm 69 Lamp, snaží bourat konvence klasického designu. Nachází způsoby, jak použít tradiční materiály netradičním způsobem. Normann Copenhagen spolupracuje se zavedenými designéry i mladými talenty.

Původní vlajková loď značky, svítidla Norm, jsou v současném sortimentu doplněna o nespočet dalších stylových lamp. Například o ty z kolekce Amp, které napodobují vzhled starých elektronkových zesilovačů, přesto působí moderně. Pojí v sobě dlouhotrvající materiály, jako sklo a mramor. 

Vyhledávanými kousky jsou mezi milovníky designu také židle a křesla Hyg. Jejich název odkazuje k fenoménu zaměřeného na pohodlnost – hygge. Oblíbená je i rozsáhlá kolekce židlí a stolů Form, která dokonce obdržela cenu iF Design Awards 2016. I díky širokému výběru barevných variant si každý vybere sestavu přesně na míru ať už zařizuje jídelnu, restauraci, nebo konferenční místnost.

V portfoliu značky jsou také doplňky, jako je třeba známý ptáček Shorebird ze dřeva. V neposlední řadě značka nabízí také stolky Tablo Table, které vynikají svým jednoduchým designem. S prakticky zahnutými okraji nosné desky jsou skvělým a funkčním doplňkem do domácnosti.

Cílem Normann Copenhagen je tvořit nadčasový, zároveň však moderní design, jež upoutá na první pohled. Jeho tvůrci přináší inovativní, kreativní i extravagantní pohled na předměty běžného užití, které odolají zubu času.

Více na normann-copenhagen.com.

Produkty značky Normann Copenhagen

Stránka 1 z 20 1 2 3 20

Ste zo Slovenska? Prejdite na Normann Copenhagen
Shopping from the EU? Switch to Normann Copenhagen

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít