Pholc

Švédsko

Osvětlení, které přes nadčasovou estetiku a výraznou osobitost vždy nachází středobod v jednoduchosti. Tak popisují zakladatelé Maja a Samuel Norburgovi filozofii značky Pholc. Sofistikovanými svítidly plní švédská značka své portfolio od roku 2015.

Vizi Pholc pohání motivace zůstat relevantní, zpochybňovat zajeté konvence a tvořit designově odvážné objekty. Proto v nabídce najdete pouze kousky, které okamžitě strhnou pozornost a podpoří touhu objevovat každý jejich detail. 

Příhodným zástupcem předešle zmíněných kvalit jsou například svítidla z kolekce Mobil. Zajímavě tvarovaný kovový rám na koncích ramen nese zastřená skleněná stínidla, která tvoří jímavou podívanou rozsvícená i zhasnutá. Ramena minimalistického lustru se dají natáčet dle potřeby.

Snaha zůstat relevantní je patrná také používáním nových přístupů. Inovativní technologie hrají prim například u svítidla Turner, jehož název odkazuje k proměnlivému charakteru podle aktuálního natočení. Kolem zdroje světla jsou rozprostřené orbity, které tvoří konstrukci pro potah ze stříkaného polymeru. Ten se postará o krásné rozptýlení světla po místnosti. 

Více na www.pholc.se

Produkty značky Pholc

Stránka 1 ze 2 1 2

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pholc
Shopping from the EU? Switch to Pholc

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít