Ferm Living

Dánsko

Ferm Living je dánská značka vyrábějící nábytek a doplňky. Design od Ferm Living je typický svou jednoduchou estetikou s výraznými grafickými prvky.

Značku Ferm Living založila v roce 2005 designérka Trine Andersen. Firma začala původně jako grafické studio, pole působnosti se však rychle rozšířilo do oblasti interiérového designu, když byla v roce 2006 představena první kolekce tapet.

Značka Ferm Living vyrábí produkty z tradičních materiálů, které řemeslníci využívali po staletí. Tam, kde je to možné, preferuje udržitelné či organické materiály. Mezi materiály tedy najdete zástupce jako jsou organická bavlna, recyklovaný papír, kůže, dřevo, porcelán a kov. Kromě nábytků a doplňků do bytu vyrábí Ferm Living i tapety.

Velké oblibě se těší především rozsáhlá kolekce květináčů Plant Box. Nadčasové a elegantní truhlíky značka vyrábí v několika provedeních i barvách. Jsou z odolného kovu, proto mohou sloužit stejně dobře na balkoně i uvnitř domu. Díky příslušenství se z nich kromě nositelů živých rostlin rychle stanou také designové odkládací plochy nebo konferenční stolky.

Kromě dospělých si mezi produkty vyberou i děti. Je jim určená celá kolekce Safari se spoustou her a polštářů se zvířecími motivy. Malým příznivcům designu se jistě zalíbí také domečky Miniature Funkis, které jsou dětskou replikou dvoupatrového domku ve funkcionalistickém stylu. Sedět u něj mohou třeba v pohodlí sedacího vaku Pear.

Více na fermliving.com.

Produkty značky Ferm Living

Stránka 1 z 22 1 2 3 22

Ste zo Slovenska? Prejdite na Ferm Living
Shopping from the EU? Switch to Ferm Living

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít