New Works

Dánsko

Dánská značka New Works své portfolio produktů označuje jako průsečík starého a nového, světlých a tmavých tónů, řemeslného designu a umění. Ačkoliv ctí dědictví skandinávské tradice, řídí se i současnými měřítky a potřebami.

Produkty New Works jsou tvořeny z poctivých materiálů. Design pochází z per renomovaných autorů, kteří čerpají mimo jiné i ze sochařského umění. Název značky New Works odkazuje k intenci zakladatelů Nikolaje Meiera a Knuta Bednika Humlevika vytvořit místo poskytující prostor k experimentu a tvorbě děl s úplně novou perspektivou. 

Z toho důvodu nabízí úzkou selekci promyšlených designových kousků, které, byť vypadají jako umělecké předměty, stále zůstávají dostupnější než galerijní kusy. S důrazem na otevřené hranice tvorby pro produkty značka vybírá také designéry. Společně se zaměřují na detaily, jakým je například taktilita každého kusu souznějící s pocitem, který vyzařuje jeho materiál. 

Jedním z nejvýraznějších kousků portfolia New Works je kolekce lamp Kizu. Její dvě části balancují jakoby snad nic nevážily. Delikátní spojení mramoru a skla pojí příjemně měkkého světlo a skulpturální vzhled. Zdrojem měkkého světla je také závěsné svítidlo Tense, které se díky svým elegantním křivkám ladně vznese nad celý prostor. 

Nesmíme jistě opomenout ani kolekci svítidel Material, z jejíhož názvu je patrné, kolem čeho se její design točí. Jednoduchý tvar s příjemně oblými detaily dává široké škále materiálů, ve které se světla vyrábí, hezky vyniknout. 

Manifestací vzdušnosti designu bez popření krásy materiálů, jakým je například mramor, je řada stolů Florence. Jsou k dostání také v několika tvarových provedeních.

Více na www.newworks.dk.

Produkty značky New Works

Stránka 1 z 5 1 2 3 4 5

Ste zo Slovenska? Prejdite na New Works
Shopping from the EU? Switch to New Works

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít