HAY

Dánsko

Značka HAY, pocházející původně z Dánska, čerpá inspiraci z architektury a její stability, kterou kombinuje s dynamikou módy. Od svého založení v roce 2002 si zároveň společnost klade za cíl navracet se k padesátým a šedesátým létům minulého století. Všechny tři roviny poté kloubí a snaží se nabízet kvalitní a trvalé kusy nábytku a přidanou hodnotou, které jsou ale zároveň lidem dostupné.

I když značka HAY vychází z minulosti, využívá technologického pokroku a má na paměti potřeby moderního bydlení. Pomocí sofistikovaného přístupu k průmyslové výrobě a příznivé cenové politice se snaží oslovit širší rozpětí zájemců o designové kousky. Na trvanlivosti a kvalitě to nábytku, osvětlení a doplňkům ale neubírá. 

Linie designu, kterou se HAY vydává, je ve znamení funkčnosti a čisté estetiky. Proto spolupracuje se známými a etablovanými designéry a vybranými dodavateli. Při vytváření nábytku se nazapomíná věnovat také vlivu výroby na životní prostředí. Ve všech krocích výroby se zavazuje k ohleduplnosti a dodržování právních i společenských požadavků, etických standardů a mezinárodních norem. To samé vyžaduje i od svých dodavatelů. Často se proto zaměstnanci HAY osobně přesvědčují, jak to ve vybraných továrnách vypadá a jaké postupy dodavatelé volí. 

Jedním z nejrozpoznatelnějších designů značky HAY jsou stolky HAY Tray Table. Na stránkách DesignVille je najdete hned v několika velikostech i barevných provedeních. Jak už název napovídá, podnos stojící na kovovém rámu lze snadno odejmout. Přenášení věcí je tak o to snadnější. 

Další ikonou v portfoliu značky jsou židle AAC. Za zkratkou v názvu se skrývá About a Chair. Pojmenování odkazuje především na nejznámější kolekci About a Chair 22. Jemná a čistá silueta spolu s pevnou konstrukcí poskytnou kromě estetického zážitku také pohodlné posezení. 

Pokud sháníte pohodlné posezení na terasu či zahradu, určitě vám nesmí uniknout velmi kolekce Palissade, kterou navrhli bratři Bouroullecové. Rozsáhlá a odolná kolekce obsazuje přední příčky mezi bestsellery značky napříč celým světem.

Oblíbeným zástupcem z portfolia značky HAY jsou také pohovky Mags Sofa. Mohutné sedáky s vysokými područkami zasazené do jednoduchého a zaobleného vzhledu poskytují příjemný zážitek pro oko i pohodlné relaxování. Aby se dokonale přizpůsobila každému koutu i místnosti, je k dostání v několika rozloženích i velikostech. 

Více na hay.dk.

Produkty značky HAY

Stránka 1 z 51 1 2 3 51

Ste zo Slovenska? Prejdite na HAY
Shopping from the EU? Switch to HAY

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít