Reklamace

Něco se pokazilo a je potřeba zboží reklamovat? Na této stránce vám poradíme, jak na to.

Reklamace

Jak postupovat v případě poškození zboží při přepravě

Při přebírání zboží si prosím zásilku pečlivě zkontrolujte, zda nemá porušený nebo poškozený obal. Pokud je zásilka zjevně poškozena, zásilku prosím nepřebírejte.

Pokud je zboží poškozeno, i když obal byl neporušený, kontaktujte nás bezodkladně po zjištění (nejlépe do 2 pracovních dnů) na telefonním čísle 730 899 214, kde spolu domluvíme další postup. Současně pořiďte také fotodokumentaci zboží a obalu. Ponechejte si také obal i se všemi výplněmi pro pozdější posouzení oprávněnosti reklamace.

Reklamace v záruční době

Zboží má minimální záruční dobu 24 měsíců (pokud není na faktuře uvedena záruční doba delší) a vztahuje se na výrobní vady. Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zásilky.  

Reklamované zboží spolu s vyplněným reklamačním formulářem zašlete ve vyhovujícím (nejlépe původním) obalu na naši adresu Netroufalky 797/5, 625 00 Brno - Bohunice. Zásilku zašlete jako obchodní balík, popřípadě doporučeně. Podací lístek uchovejte jako doklad o odeslání. Zásilky neposílejte na dobírku, takto poslané balíky nepřebíráme.

V případě, že si nebudete postupem jisti, kontaktujte nás e-mailem na shop@designville.cz nebo telefonicky na čísle 730 899 214, rádi vám poradíme.

Adresa pro zasílání

DesignVille s.r.o.
Netroufalky 797/5
625 00 Brno - Bohunice

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít