Flexa

Dánsko

Z touhy vnášet prostřednictvím kvalitního severského nábytku radost do dětských životů se zrodila značka Flexa. Svou misi plní již od roku 1972.

Porozumění hodnotám dánského designu propojila s porozuměním dětem, od těch nejmenších po dospívající. Na s věkem se měnící potřeby reaguje designem, který roste spolu s nimi. Žádaná flexibilita je hlavním pilířem dánské značky – nakonec samotný název Flexa odkazuje právě k ní. Většina nábytku tak nabízí možnosti konfigurace či různých využití, které vám napomohou reagovat na stále se měnící povahu dětského interiéru a vytvořit své ratolesti optimální prostor pro hry, spánek i studium. 

Právě tyto aktivity udávají tón portfoliu dánské značky, v němž nechybí nízké i zvýšené postele, stoly a židle, úložné prostory ani dřevěné hračky. Příkladem je kolekce Popsicle, která svou hravostí probouzí dětskou kreativitu, zachovává si však současně i kvality skandinávského designu, jako jsou čisté linie a přírodní materiály. 

Snahu nabídnout dětem stimulující prostředí v jakémkoliv věku doprovází také důraz na bezpečnost každého jednotlivého kusu. Promítá se do všech aspektů nábytkářské tvorby ať už jde o samotný design, kvalitu zpracování, nebo vybrané materiály. 

Více na www.flexaworld.com.

Produkty značky Flexa

Stránka 1 ze 4 1 2 3 4

Ste zo Slovenska? Prejdite na Flexa
Shopping from the EU? Switch to Flexa

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít