&Tradition

Dánsko

&Tradition (AndTradition) je dánská designová značka, jež je synonymem severského dědictví v současném moderním designu. Svým jménem chce &Tradition zdůraznit postup, kterým tvoří své produkty: kombinace poctivého řemesla, moderního designu a severské tradice vysoké kvality.

Značku &Tradition můžete znát především pro její svítidla, mezi nimiž je možné rozeznat hned několik designových ikon. Za všechny jmenujme legendární kolekci svítidel Flowerpot nebo lampy Bellevue.

Z ikon poslední doby je v povědomí milovníků skandinávského designu lampička Milk či závěsná lampa Copenhagen. Z nábytku je pak třeba jistě zmínit pohovku Mayor Sofa v ikonickém designu od Arne Jacobsena.

Právě Arne Jacobsen, či další velikáni severského designu, jakými jsou Verner Panton nebo Jørn Utzon, představují "staré mistry", jejichž návrhy &Tradition kombinuje s moderním provedením i prací mladých skandinávských designérů (např. Norm Architects). Ostatně, spojení tradice a moderny, stejně jako řemesla a umění, představuje stěžejní filozofii firmy (více o značce si přečtěte na našem blogu). 

Oblíbenými kousky jsou také židle a stoly kolekce In Between, křesla Little Petra známé díky potahu z ovčí vlny nebo modernistická kolekce Hvidt a Mølgaard zahrnující židle, stoly a křesla. 

Více na andtradition.com

 

Produkty značky &Tradition

Stránka 1 z 17 1 2 3 17

Ste zo Slovenska? Prejdite na &Tradition
Shopping from the EU? Switch to &Tradition

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít