Ethnicraft

Belgie

S myšlenkou vytvářet nábytek a dekorativní kusy, které se stanou základem domovů a svědky lidských příběhů, vznikla belgická značka Ethnicraft. Stojí na pevných základech z masivního dřeva a jeho kvalitního řemeslného zpracování s vizí vytvořit nábytek s dlouhou životností, který bude s grácií stárnout spolu s jeho majiteli.

Stejně jako si lidé nesou své příběhy napříč životem, přistupují designéři značky Ethnicraft i k návrhům jednotlivých kusů. Ve jménu nadčasovosti odolávají trendům a lze je kombinovat s různými styly, kterými každý domov či prostor postupem času prochází.

Nadčasová krása masivního dřeva

Ve světě designu, ve kterém se trendy mění velmi rychle, se značka snaží právě díky použití trvanlivého materiálu, nabídnout nábytek odolávající pomíjivým obdobím. Masivní dřevo navíc působí útulným a hřejivým dojmem, stejné vlastnosti propůjčuje i nábytku, který je z něj vyrobený. Zároveň se postupem času stává svědectvím několika momentů, které se do dřeva mnohdy také vepíší a promění tak stůl či židli v unikátní kus.

Všechno začalo jednou dovolenou

Z cest po Indonésii si zakladatel značky Philippe Delaisse nechal zpět do Antverp poslat kontejner s nábytkem a bytovými doplňky, které jej tehdy uchvátily. To jej inspirovalo k vytvoření značky a navržení stejně dobře řemeslně zpracovaného nábytku. Na tuto karierní cestu se k němu připojil také dlouholetý přítel Benoit Loos, se kterým roku 1995 značku Ethnicraft založili.  

Více na Ethnicraft.com.

Produkty značky Ethnicraft

Stránka 1 ze 4 1 2 3 4

Ste zo Slovenska? Prejdite na Ethnicraft
Shopping from the EU? Switch to Ethnicraft

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít