Doprava a platba

Jak vám zboží doručíme a jaké jsou možnosti platby?

Způsoby dopravy

GLS Business Parcel ČR (99 Kč, zdarma při nákupu nad 3 000 Kč)

Zboží bývá zpravidla doručeno následující pracovní den po podání. O doručení budete informováni SMSkou i e-mailem. V první zprávě obdržíte odkaz na webovou stránku Delivery Manager pro sledování stavu zásilky a úpravu parametrů doručení. V den doručení se dozvíte tříhodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu v následujících 5 pracovních dnech. Pro další pokus o doručení může příjemce vybírat
z několika možností: doručení v jiný den, doručení na jinou adresu nebo uložení zásilky na některý z GLS Parcelshopů. Pokud si necháváte poslat zboží do zaměstnání, nezapomeňte uvést také název a adresu firmy. Sledování zásilky GLS

Zboží na dobírku můžete kromě hotovosti zaplatit i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

DPD Private ČR (139 Kč, zdarma při nákupu nad 5 000 Kč)

Zboží bývá zpravidla doručeno následující pracovní den po podání. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den. O doručení budete informováni SMSkou
i e-mailem. V den doručení se z nich dozvíte jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat,
i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr, kde máte možnost změnit adresu nebo termín doručení a snadno sledovat průběh doručování své zásilky. Pokud si necháváte poslat zboží do zaměstnání, nezapomeňte uvést také název a adresu firmy. Sledování zásilky DPD.

Zboží na dobírku můžete kromě hotovosti zaplatit i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

Doprava nábytku a rozměrného zboží

Pokud Vaše objednávka obsahuje nadrozměrné zboží, které není možné zaslat běžnou balíkovou přepravou, zásilku vám doručí dopravce zajišťující přepravu nadrozměrných zásilek. Cena doručení na adresu se pohybuje dle charakteru, velikosti a váhy produktu:

650 Kč např. židle, koberce, větší doplňky zdarma při nákupu nad 6 500 Kč
990 Kč např. křesla, jídelní stoly, lavice zdarma při nákupu nad 30 000 Kč
1 490 Kč např. pohovky, postele, skříně zdarma při nákupu nad 70 000 Kč

Zboží bude doručeno k prvním uzamykatelným dveřím. V ceně dopravy není zahrnut výnos. Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu shop@designville.cz.

V rámci Brna a okolí lze využít také služeb našeho DesignVille kurýra. Na doručení se s vámi individuálně domluví pracovníci logistického oddělení.

Doručení na Slovensko 

Jste ze Slovenska? Nakupujte přímo na www.designville.sk v měně EUR.

Doručení do dalších zemí EU

Pro možnost doručení do dalších zemí EU nakupujte na anglické verzi e-shopu www.designville.eu v měně EUR.

Možnosti platby

Platební karta (PayU)

Rychlou a bezpečnou platební metodu, jak zaplatit kartami Visa, Visa Electron a Mastercard pro nás zastřešuje náš partner, společnost PayU. Údaje vaší platební karty tedy zadáváte přímo na zabezpečené platební bráně a my k těmto údajům vůbec nemáme přístup.

Bankovní převod

Klasický bankovní převod na základě proforma údajů, které vám přijdou v e-mailu společně s potvrzením vaší objednávky. Vaši platbu bankovním převodem očekáváme do 5ti dnů, po dobu 5ti dnů pro vás rezervujeme objednané skladové zboží. Čím dříve však platbu provedete, tím dříve se můžete těšit na vybrané zboží.

Dobírka (50 Kč)

Platíte až při převzetí zboží hotově nebo kartou na terminálu řidiče. Dobírku lze zvolit pouze
u objednávek skladového zboží v hodnotě do 25.000 Kč.

Platba při osobním odběru v showroomu

Zboží s osobním odběrem na prodejně můžete uhradit buď předem anebo na místě buď platební kartou nebo hotově. Skladové zboží z neuhrazené objednávky pro Vás rezervujeme po dobu 1 týdne. 

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít