BorasTapeter

Švédsko

BorasTapeter je nejstarší švédskou firmou a jednou z nejznámějších světových firem zaměřenou na výrobu designových tapet na zeď, jejichž motivy pochází z per významných světových designérů. Firma s více než stoletou historií si zakládá na exkluzivní zpracování tapet, přičemž čerpá inspiraci ze švédské historie a tradic a vytváří z nich nadčasové motivy zdobící domovy lidí po celém světě.

Historie značky BoråsTapeter sahá až do roku 1905, kdy ji založil Waldemar Andrén s jediným cílem - vytvářet tapety, které by mohly zdobit domov každého. Za více než sto deset let své existence se z BorasTapeter stala nejen jedna z nejznámějších švédských firem, ale společně s Engblad&Co také představuje přední prodejce tapet v severských zemích i na celém světě.

Firma po celou dobu svého působení spolupracuje s předními švédskými i světovými designéry, jakými jsou například Arne Jacobsen, Stig Lindberg či Viola Gråsten. Tapety z maximáně kvalitního papíru zpracovaného s ohledem na ekologii nesou vzory inspirované přírodou, švédskou historií a tradicemi i moderní motivy podle nejaktuálnějších trendů. Z široké nabídky BorasTapeter si tedy snadno vyberete, ať už hledáte minimalistické vzory, barevné tapety, úhledné vzory či chcete zdím dodat elegantní plastický kabát. 

Chcete se o značce či skandinávských tapetách dozvědět více? Čtěte na našem blogu:

Více na borastapeter.com.

Produkty značky BorasTapeter

Stránka 1 z 8 1 2 3 8

Ste zo Slovenska? Prejdite na BorasTapeter
Shopping from the EU? Switch to BorasTapeter

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít