Oblure

Švédsko

Oblure už od roku 2017 přináší designová svítidla, která zaujmou vytříbenou estetikou i důvtipem. Název švédské značky Oblure vznikl spojením slov object a allure, v překladu objekt a okouzlení, což o základních pilířích značky mnoho napoví. Hlavním motivem Oblure je obohacovat domovy inovativními svítidly, která baví.

S kořeny vyvěrajícími ze skandinávského designu se značka Oblure dívá na svítidla jako na kousek umění. Jednoduchost, minimalismus, funkcionalita a detailní zpracování jsou samozřejmostí, produkty značky se ale u těchto charakteristik nezastavují. Spoluprací se světově výhlášenými designéry a s vizí tvořit originální, odvážné a krásné, do svítidel otiskují elementy, které nejenže překvapí, ale také zaujmou.

Mezi nejvyhledávanější kolekce patří například svítidla Arch, jejichž opakující se tvar vzdává hold architektuře a klenbám, zároveň si z nich půjčuje to nejlepší a reinterpretuje tento tvar v jiném měřítku. Minimalistickým designem a souhrou s barvami vzniká zajímavý kousek, který se bude vyjímat třeba nad barem, recepcí, rozzáří konferenční místnost nebo prostor nad ostrůvkem v kuchyni. 

Zajímavou kolekcí jsou také stolní lampy Stair, které si pohrávají s konceptem schodů. Umístěním kulatého zdroje světla těsně na okraj horního schodu vytváří dojem dynamiky pohybu, a tím si pohrává s percepcí. Za zábavným konceptem svítidla se skrývá i přidaná funkcionalita v podobě dvou USB-C zdířek pro snadné nabíjení.

Více na www.oblure.com

Produkty značky Oblure

Ste zo Slovenska? Prejdite na Oblure
Shopping from the EU? Switch to Oblure

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít