Audo Copenhagen (dříve Menu)

Dánsko

Dánská značka Audo Copenhagen (dříve Menu) se snaží do světa skandinávského designu i do každodenních předmětů vnést vtip i kus tradice. Audo nedělá žádné kompromisy, pokud jde o kvalitu, funkci nebo estetickou hodnotu. Snaží se do všedního života díky kvalitnímu zpracování svých produktů vnést radost z jejich používání.

Audo vzniklo v roce 2023 spojením etablovaných značek Menu, by Lassen a The Audo. Už tento krok předznamenal klíčový aspekt filozofie nové značky, kterým je snaha vytvářet silná a dlouhodobá partnerství. O to se Audo snaží mimo jiné prostřednictvím svých produktů, které umožňují dotvářet interiéry vzbuzující pocit sounáležitosti.

Hlavní myšlenky značky vedou k jednoduchosti a pozornosti k předmětům každodenní potřeby. Přední designéři sdružení pod jednotnou značkou se tak snaží o propojení toho nejlepšího z různých prostor. Přenesou pohodlí a domovský pocit na pracoviště či pohostinnost jako v hotelu do domácnosti. Právě porozuměním přístupu jednotlivců k prostoru, ve kterém žijí, je značka Audo charakteristická. Stejně jako svou minimalistickou ale přesto jemnou estetikou.

Kromě chytrých a funkčně řešených kusů nábytku se Audo snaží také spolupracovat s lokálními výrobci i designéry. Třeba spolupráce s Norm Architects vynesla několik produktů, kterými je značka proslulá. Určitě se jedná především o mlýnky na koření Bottle nebo také koupelnové doplňky Bath.

Z dílny Norm Architects pochází také rozsáhlá kolekce židlí Harbour. Prodávají se s různými typy podnoží a zajišťují pohodlnou podporu při sezení. Dalším z rozpoznatelných designů značky Audo je také kolekce lamp Tribeca.

Více na audocph.com.

Produkty značky Audo Copenhagen (dříve Menu)

Stránka 1 z 9 1 2 3 9

Ste zo Slovenska? Prejdite na Audo (Menu)
Shopping from the EU? Switch to Audo (Menu)

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít