Stelton

Dánsko

Stelton patří mezi předního představitele dánského designu s tradicí sahající do roku 1960. Stelton se do povědomí zapsal především kolekcemi ikonického nádobí a doplňků do domácnosti, jež v sobě ztělesňuje skandinávskou designerskou tradici v moderním pojetí. Vizí Stelton je vytvářet jednoduchý, funkční, inovativní design s maximálním respektem k tradici dánského designu.

Více než šedesát let zkušeností stojí za designerským domem Stelton, který byl založen v Dánsku dvěma nerozlučnými přáteli Nielsem Stellan Høm a Cartonem Madelaire, z jejichž křestních jmen Stellan a Carton je tvořeno také jméno značky. K prvotním úspěchům značky patří bezesporu kolekce Cylinda Line navržená Arne Jacobsenem a roku 1967 oceněná prestižní cenou ID-prisen. Další ocenění na sebe nenechala dlouho čekat a až do dnešního dne sbírá Stelton ceny za kolekce výrobků, jež ztělesňující tradici, kvalitu a dokonalé vyvážení estetična a funkčnosti, které v sobě nese každý jeden výrobek. Mezi stálice sortimentu značky můžeme již dnes zařadit i termosky EM, kolekci nádobí Emma či Theo

Vize značky je zastřešena heslem "Stelton state of mind" - to vyjadřuje jakýsi stav mysli, který sdílí designéři značky i samotní uživatelé výrobků. Sortiment Stelton tvoří především kolekce nádobí a doplňků do domácnosti, které se od 60. let ujaly po celém světě - například v USA zažil Stelton takový boom, že se jeho zboží prodávalo v nejluxusnějších obchodních domech za několika násobně vyšší ceny než v rodném Dánsku.

Více na stelton.com.

Produkty značky Stelton

Stránka 1 ze 3 1 2 3

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stelton
Shopping from the EU? Switch to Stelton

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít