Theo a Collar od Stelton

Značka: Stelton Designer: Francis Cayouette

Kolekce Stelton Theo a Stelton Collar jsou dvě designové série nádobí pro přípravu kávy a čaje. Obě kolekce Theo i Collar patří pod dánskou značku Stelton.

Kolekci Theo navrhl kanadský designér Francis Cayouette a jedná se o kompletní sadu nádobí k servírování kávy nebo čaje. Nádobí je inspirováno východní kulturou, jejíž vliv se projevil v bambusových detailech na jinak kameninovém nádobí. V roce 2015 získala kolekce Stelton Theo ocenění iF design award.

Kontrast ke kamenině, z níž je nádobí Stelton Theo vyrobeno, tvoří bambusové detaily, jako například víčka a ucha. Právě protiklad kameniny a bambusu naplňuje poselství celé kolekce – stimulovat smysly.

Kolekce Collar pochází z dílny italského designerského dua Daniel Debiasi a Fredrico Sandri. V kolekci Stelton Collar se spojila italská láska ke kávě se skandinávskou precizností. Vznikla tak nádherná minimalistická série moka konvičky, mlýnku na kávu a konvičky na mléko, která je nutností pro všechny milovníky kávy v kabátu moderního, minimalistického designu.

Produkty v kolekci Stelton Theo a Collar

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stelton Theo a Collar
Shopping from the EU? Switch to Theo and Collar

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít