Nichba

Dánsko

Zaujetí kovem a prací s ním vedli Nicholase B. Andersona k založení značky Nichba. Kov, nestárnoucí a pevný materiál, se stal základem celého portfolia, které zní designovou čistotou a minimalismem.

Dánská značka přináší nenucený styl pro každodenní používání, který svou jednoduchostí upřednostňuje funkci nad nadbytečnou zdobností či pomíjivými trendy. Svou filozofií navazuje na tradici severského designu, pro kterou je snaha o vytvoření nadčasových kousků klíčová. I přes výrazný minimalismus ale designovým kouskům nechybí nápaditá praktičnost. 

Nábytek a bytové doplňky vznikají lokálně přímo v Dánsku. Za každým svárem se skrývá obrovská láska k řemeslu, která se přenáší i do hotového výrobku. Zručnost, preciznost a pečlivý výběr materiálů jsou klíčové v každém kroku výroby, kdy se chladný a těžký kov v rukou zkušených řemeslníků proměňuje v design, jež působí lehce a elegantně. 

Nepřehlédnutelným zástupcem kolekce Nichba je bezesporu postelový rám Bed Frame. Právě ten si zachovává dojem lehkosti nehledě na velikost a materiál, ze kterého je vyroben, podobně jako například komoda Cabinet. Nabídku nábytku doplňuje řada koupelnových doplňků Nichba, mezi nimiž najdete zrcadla, věšáky, police i další praktické vybavení.

Více na nichba.com.

Produkty značky Nichba

Stránka 1 ze 2 1 2

Ste zo Slovenska? Prejdite na Nichba
Shopping from the EU? Switch to Nichba

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít