Noo.ma

Polsko

S cílem přinášet lehkost a radost do každého dne se poměrně mladá značka noo.ma stala na poli designu rychle žádanou. Portfolio staví na příjemných tvarech, minimalismu, široké barevné paletě a prémiové kvalitě za dostupnější ceny.

Značku noo.ma založila dvojice kamarádů Damian a Cyprian v roce 2017. Jako studenti architektury a urbanismu neměli sebemenší zkušenosti s nábytkem, zato byli odhodlaní vytvořit kolekci funkčních designových kousků, které se dívají na nadčasovost svěží perspektivou. První kolekci vytvořili v provizorních prostorách bytu, úspěch jejich designu značku noo.ma bleskovou rychlostí vynesl mezi zavedené v oboru. Dnes má noo.ma vlastní tým designérů tvořící portfolio s více než 150 autorskými kousky.

Vizí noo.ma je plnit domovy nábytkem zářivých barev a nadčasových tvarů, který vytvoří krásné a osobité prostředí, zároveň bude cenově o něco dostupnější. Esteticky hledají správný balanc mezi moderním a klasickým, aby se s lehkostí zařadily do širokého spektra stylů a zároveň respektovaly osobitý vkus každého z nás. Všechny kousky portfolia se vyrábějí v Evropě a jsou v souladu se zásadami udržitelnosti. 

Mezi nejznámější kousky patří konferenční stolky Kob, kolekce Nokk, přehozy Tul, nebo komody Met.

Více na www.noo.ma

 

Produkty značky Noo.ma

Stránka 1 ze 2 1 2

Ste zo Slovenska? Prejdite na Noo.ma
Shopping from the EU? Switch to Noo.ma

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít