Sandberg Wallpaper

Švédsko

Sandberg Wallpaper je osvědčená švédská značka prémiových tapet. Všechny vzory tapet jsou ručně navrhovány a kresleny "in-house" přímo ve studiu Sandberg. Jak do návrhů, tak i do samotné výroby je vkládán velký kus řemeslné práce a výsledkem jsou designově originální a vysoce kvalitní tapety.

Švédská designová rodinná firma vyrábějící tapety, to vše se skrývá pod názvem Sandberg. Každá jedna tapeta vzniká s myšlenkou proměnit domov v neobyčejné místo. V duchu idejí skandinávského designu i přístupu k výrobě se při vytváření tapet věnují i těm nejmenším detailům.

Každému designu tapety předchází dlouhá cesta plná skic a ručního malování. Vlastní tým designérů značky Sandberg každý návrh prvně ručně namaluje, až potom jej odešlou do výroby.

Všechny kroky, od myšlenek až po konečnou roli tapety, provází porozumění a láska k řemeslu. Inspirací pro barevnou škálu i motivy se tvůrcům stala švédská krajina a příroda jako taková. Předlohy sahají od polární záře až k hlubokým lesům a jeho obyvatelům, jako je tomu třeba u kolekce Skog. Speciální místo mezi motivy zaujímají také ty vycházející z kulturních hodnot a historie. K některým se dokonce i rádi vrací a znovu je představují. 

Přírodními motivy se inspirovala třeba kolekce Nippon. Tapety řady Signatur jsou zase zajímavé pro milovníky výraznějších barev a vzorů. Příznivci pastelových barev a jednobarevných tapet si přijdou na své s kolekcí Familj.

Značku Sandberg najdete i na sandbergwallpaper.com.

Produkty značky Sandberg Wallpaper

Stránka 1 ze 2 1 2

Ste zo Slovenska? Prejdite na Sandberg
Shopping from the EU? Switch to Sandberg

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít