O DesignVille

DesignVille je obchod zaměřený na vysoce kvalitní nábytek, svítidla a doplňky od prémiových značek a velikánů skandinávského designu.

Showroom DesignVille

Začátek příběhu DesignVille

Vybaveni zkušenostmi nasbíranými za léta v e-commerce přetvořili v roce 2014 nadšení pro skandinávský design v místo plné toho nejlepšího, co nabízí. Zakladatelé DesignVille – manželé Katka a Michal Horákovi – jakožto vystudovaní produktoví designéři nejvíce oceňují účelné formy a špičkové řemeslné provedení. Kurátorským okem vybírají produkty, které výjimečným způsobem kloubí funkčnost s krásou a elegancí.

Zakladatelé DesignVille

Na čem si v DesignVille zakládáme?

Kvalita a originály.

Věříme, že investovat do kvality se vyplatí. Špičkové materiály a precizní provedení nejen že déle vydrží, ale jsou potěchou oka i duše při každodenním kontaktu s nimi. Věříme, že i děti poznají kvalitu a dobrý vkus. A že když v nich vyrůstají, budou se jich držet i v dospělosti.

Mnohé kousky na DesignVille jsou prověřeny desetiletími, některé dokonce nesou označení designová ikona. Přestože je jejich design velmi často kopírován, ve švech, spojích, detailech, a především životnosti rozeznáte originál od kopie. Že u nás najdete pouze originály, snad ani není třeba dodávat.

Pečlivý výběr.

Na DesignVille nabízíme jen kvalitní stylové věci. Takové, které bychom si bez váhání dali domů. A také tak činíme. Na našem e-shopu i ve vyladěném showroomu v Brně proto najdete jen řemeslně dokonalý nábytek, svítidla a doplňky od prémiových značek a renomovaných velikánů designu. U nás hledejte eleganci a styl. Buďte nároční, protože my jsme také!

Osobní a profesionální přístup.

Jako tým profesionálních milovníků designu oboru rozumíme a rádi poradíme. Po odeslání objednávky vás nenecháme na pochybách. Vždy budete vědět, jak se to s doručením má. Jakmile se nám dostane objednané zboží pod ruku, nesčetněkrát každý kousek obrátíme pro ujištění, že na cestu k vám pustíme pouze designovky v perfektním stavu.

Profesionálním partnerem jsme také pro architekty, interiérové designéry a velkoobchodní odběratele. Nabídky zpracujeme rychlostí blesku a poskytneme veškerý potřebný servis, co se týče vzorkování, možnosti delšího uskladnění apod.

Skladové zásoby a rychlost dodání.

Držíme tisíce položek skladem, protože víme, jak moc se na vybranou designovku těšíte. Zejména doplňky, svítidla a menší nábytek expedujeme ihned a zpravidla k vám doputují hned následující pracovní den. U produktů na objednání průběžně aktualizujeme předpokládané dodací lhůty a naše nákupní procesy jsme vyladili tak, aby se k vám i produkty objednávané přímo pro vás dostaly co nejdříve.

Showroom DesignVille - Ferm Living koutek

Závěrem jen motto Vivienne Westwood, které naši filozofii dokonale vystihuje:

„Buy less, choose well!“ (Kupuj méně, vybírej dobře)

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít