Termohrnky To Go Click od Stelton

Značka: Stelton

Přenosné termohrnky / cestovní hrnky To Go Click od dánské značky Stelton se pyšní unikátním víčkem, které nepropustí ven ani kapku obsahu a také díky němu můžete pít po celém obvodu hrnečku, tedy jako z toho klasického či ze sklenice.

To Go Click představuje konec nepraktických termohrnků, z nichž vám na ruce kape horká káva či čaj. Díky praktickému "smart-click" uzávěru hrnek otevřete i uzavřete jednoduchým pohybem jedné ruky. Pít můžete po celém jeho obvodu jako z klasického hrníčku. Hrnek v krásném minimalistickém designu je vyroben z nerezavějící oceli. Vylepšená technologie zajistí, že váš nápoj bude horký déle, než tomu bylo doposud.

Kolekce I:cons od dánské značky Stelton v sobě kombinuje řemeslné postupy, typické pro nádobí této značky, pamatuje také na potřeby moderního života neustále v pohybu. Termohrnky jsou navrženy pro zastánce aktivního životního stylu, kteří si chtějí svůj oblíbený teplý či studený nápoj vychutnat například po cestě do práce, aniž by byli omezováni funkčními nedokonalostmi nádobí.

Produkty v kolekci Termohrnky To Go Click

Ste zo Slovenska? Prejdite na Termohrnčeky Stelton To Go Click
Shopping from the EU? Switch to Stelton To Go Click

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít