Truhlíky na květiny Plant Box od Ferm Living

Značka: Ferm Living

Plant Box jsou elegantní nadčasové designové truhlíky na květiny od dánské značky Ferm Living. Jsou buď umístěné na subtilním podstavci a nebo slouží k postavení na parapet či polici.

Milovníci zeleně uvnitř svých domovů jistě ocení designové obaly na květináče, které jejich rostlinám budou slušet a vytvoří tak nepřehlédnutelný doplňek interiéru. Řada Plant Box od Ferm Living je nejen funkční, odolná a hezky vypadající, ale také velmi variabilní. Díky několika doplňkům mohou její zástupci sloužit také jako odkládací plochy pro časopisy nebo jako menší stolky

Plant Box se vyrábí hned v několika barvách a variantách. Od malých boxů bez podnoží, které se perfektně hodí do polic nebo třeba na parapet, až k těm vyšším s podnoží. Ty jsou vhodné pro popínavky nebo jako organizér třeba na rukavice a klobouky, pokud zrovna není po ruce vhodná květina. 

Tvůrci z Ferm Living navrhli nadčasové truhlíky s myšlenkou několikerého využití, proto jsou k nim na výběr také různé rozdělovače nebo obaly na květináče, které se dají vložit do truhlíku. Ten pak nemusí celý sloužit jen rostlině, ale jeho užití může být dvojí. Plant Box je tak skvělou a především multifunkční řadou doplňků. 

Produkty v kolekci Plant Box

Ste zo Slovenska? Prejdite na Truhlíky Plant Box od Ferm Living
Shopping from the EU? Switch to Plant Box

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít