Křeslo Swan, Essential Leather

Značka: Fritz Hansen Designer: Arne Jacobsen Kolekce: Křesla Swan

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

163 774 Kč Cena bez DPH: 135 350,41 Kč

Swan (labuť) je slavné křeslo, kterou spolu s ostatními ikonami navrhl v roce 1958 designér Arne Jacobsen. Prémiové provedení Essential Leather z černé kůže.

Stejně jako křesla Egg a židle Drop byly křesla Swan navrženy pro vstupní haly a salonky hotelu SAS Royal v Kodani. Tyto originální ikony designu vzešly z garáže Arne Jacobsena v jeho domě v Klampenborgu, severně od Kodaně, kde testoval a finalizoval tvary do posledního detailu. Křesla dodnes vyrábí firma Fritz Hansen.

Ve své době představovalo křeslo Swan revoluční technologickou inovaci, prostou jakýchkoli rovných linií a ostrých hran. Korpus křesla tvoří lisovaná skořepina ze syntetického materiálu, spočívající na otočné hliníkové základně.

Uvedená cena se vztahuje na provedení v kůži Essential Leather. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 77 cm
Hloubka: 68 cm
Výška sedáku: 40 cm
Výška područek: 58 cm
Šířka: 74 cm
Hmotnost: 14 kg
Barva: černá
Materiál: chromovaná ocel, kůže, hliník
Stohovatelné: ne
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, otočná
Područky: s područkami
Kód produktu FHA-3320-3

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Swan, Essential Leather
Shopping from the EU? Switch to Swan Chair, Essential Leather

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít