Křeslo Swan, Christianshavn

Značka: Fritz Hansen Designer: Arne Jacobsen Kolekce: Křesla Swan

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

109 174 Kč Cena bez DPH: 90 226,45 Kč

Swan (labuť) je slavné křeslo, kterou spolu s ostatními ikonami navrhl v roce 1958 designér Arne Jacobsen. Provedení ze základní, cihlově červené látky Christianshavn 1131.

Stejně jako křesla Egg a židle Drop byly křesla Swan navrženy pro vstupní haly a salonky hotelu SAS Royal v Kodani. Tyto originální ikony designu vznikly v garáži Arne Jacobsena v jeho domě v Klampenborgu, severně od Kodaně. Dodnes je vyrábí firma Fritz Hansen.

Ve své době představovalo křeslo Swan revoluční technologickou inovaci, prostou jakýchkoli rovných linií. Korpus křesla tvoří lisovaná skořepina ze syntetického materiálu, spočívající na otočné hliníkové základně.

Uvedená cena se vztahuje na provedení v základní látce Christianshavn 1131 (cenová skupina 0). Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 77 cm
Hloubka: 68 cm
Výška sedáku: 40 cm
Výška područek: 58 cm
Šířka: 74 cm
Hmotnost: 14 kg
Barva: červená
Materiál: chromovaná ocel, hliník, textil
Stohovatelné: ne
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, otočná
Područky: s područkami
Kód produktu FHA-3320-0

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Swan, Christianshavn
Shopping from the EU? Switch to Swan Chair, Christianshavn

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít