Porcelán a doplňky Design Letters

Značka: Design Letters Designer: Arne Jacobsen

Kolekce porcelánu Design Letters se stylovou typografií Arneho Jacobsena obsahuje doplňky, které díky své snadné variabilitě najdou uplatnění při mnoha různých příležitostech. Design Letters okouzlí každého milovníka jednoduchého a čistého designu.

Autorem typografie kolekce Design Letters je významný a věhlasný dánský architekt a designér Arne Jacobsen. Jeho návrh na kompletní podobu písmen a číslic pochází již z roku 1937. Díky tomu, že dánská značka Design Letters získala svolení jeho typografii použít, se z ní můžete těšit na mnoha různých užitkových i dekoračních předmětech.

V kolekci naleznete kompletní abecedu hrnků a talířků, dále například konvici na čaj a mléko nebo misky různých velikostí. Hrnky Design Letters lze využít také jako květináče, nebo držáky na kosmetické pomůcky. Z jednotlivých písmen můžete vytvořit vtipné nápisy či slogany a přidat tak do vašeho interiéru trochu humoru. Díky praktickým víčkům se z hrnků Design Letters mohou stát také dózičky, ve kterých si můžete skladovat různé drobnosti.

Produkty v kolekci Porcelán Design Letters

Stránka 1 ze 3 1 2 3

Ste zo Slovenska? Prejdite na Porcelán a doplnky Design Letters
Shopping from the EU? Switch to Design Letters Porcelain and Accessories

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít