Židle Eames DAR, deep black

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Židle a barovky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dodání: 3 - 4 týdny

11 625 Kč Cena bez DPH: 9 607,44 Kč

Eames DAR (Dining Armchair Rod) je ikonická designová židle od Vitra, která má sedák s opěrkami a konstrukci z ocelových drátů známou jako „Eiffelova věž“.

Židli Eames DAR (Dining Armchair Rod) navrhli designéři a manželé Charles a Ray Eamesovi v 50. letech za účelem vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidskému tělu a zároveň bude odolná a snadno se s ní bude manipulovat. Tyto požadavky se zhmotnily v židli, která se postupem let stala ikonou moderního designu. Židle je navržena tak, že najde uplatnění v domácnosti, v kanceláři i ve veřejných prostorách. 

Pro všechny židle Eames je typický tvarovaný sedák, který se perfektně přizpůsobí a díky područkám nabízí pohodlné posezení. Tato varianta navíc zaujme revoluční ocelovou základnou, které se říká „Eiffelova věž“. Složitá konstrukce z ocelových drátů nenapodobitelně kombinuje lehké, elegantní tvary s konstrukční pevností. 

Kromě re-edice ze sklolaminátu se dnes vyrábí Vitra židle Eames z pevného polypropylenu. Ve vzorníku máte na výběr ze dvou barev ocelové konstrukce. Zvolenou variantu podnože uveďte do poznámky v objednávce.

Standardně se židle dodávají s kluzáky pro tvrdou podlahu (v případě zájmu o kluzáky pro koberec uveďte tento požadavek do poznámky). V případě zájmu je možné objednat také variantu s polstrovaným sedákem nebo celopolstrovanou variantu.

Výška: 83 cm
Hloubka: 60 cm
Výška sedáku: 43 cm
Výška područek: 25 cm
Šířka: 62,5 cm
Barva: černá
Materiál: polypropylen, ocel
Stohovatelné: ne
Sedák: plast
Podnož: kov
Područky: s područkami
Kód produktu VIT-QS40320B

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolička Eames DAR, deep black
Shopping from the EU? Switch to Eames DAR, deep black

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít