Sofa Little Petra VB2, walnut / sheepskin Sahara

Značka: &Tradition Designer: Viggo Boesen Kolekce: Křeslo Little Petra

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

171 725 Kč Cena bez DPH: 141 921,49 Kč

Elegantní sofa Little Petra byla navržena už v 30. letech 20. století. Původní návrh Viggo Boesena oživila dánská značka &Tradition. Materiály: ovčí vlna, ořechová podnož.

Jedná se o jeden z mála návrhů architekta Viggo Boesena, který se ve 30. letech minulého století zasloužil především o popularizaci Funkis stylu. Viggo využíval přírodní materiály a ani u Little Petra tomu nebylo jinak.

Kolekce pojmenovaná podle Boesenovy tchýně svým nízko posazeným sedákem a jakoby otevřenou náručí ztělesňuje podstatu tehdejších salónků. 

Cena se vztahuje k variantě s ořechovou podnoží a polstrováním z ovčí vlny Skandilock 17mm Sahara. Dostupná jsou také jiná provedení.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 75 cm
Délka: 150 cm
Hloubka: 83 cm
Výška sedáku: 40 cm
Hmotnost: 35 kg
Barva: hnědá
Materiál: ořechové dřevo, polyester, ovčí vlna
Kód produktu AND-69113403
EAN 5705385018583

Ste zo Slovenska? Prejdite na Little Petra VB2, walnut/Sheepskin Sahara
Shopping from the EU? Switch to Little Petra VB2, walnut/Sahara

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít