Křeslo Little Petra VB1, walnut / sheepskin Sahara

Značka: &Tradition Designer: Viggo Boesen Kolekce: Křeslo Little Petra

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

116 800 Kč Cena bez DPH: 96 528,93 Kč

Elegantní křesílko Little Petra z ovčí vlny s ořechovou podnoží, které bylo světu představeno již v roce 1938, znovu uvedla dánská značka &Tradition.

Křeslo, jehož bylo v roce 1938 vyrobeno pouhých 30 ks, si ihned po uvedení získalo své příznivce na kodaňském veletrhu a i později obdrželo řadu ocenění na výstavách v New Yorku a Berlíně.

Jedná se o jeden z mála návrhů architekta Viggo Boesena, který se ve 30. letech minulého století zasloužil především o popularizaci Funkis stylu. Boesen využíval přírodní materiály a ani u Little Petra tomu nebylo jinak. 

Křeslo pojmenované podle Boesenovy tchýně svým nízko posazeným sedákem a jakoby otevřenou náručí ztělesňuje podstatu tehdejších salónků. Křeslo překvapí svou drobností, díky níž skvěle padne i do menších interiérů.

Cena se vztahuje k variantě s ořechovou podnoží a polstrováním z ovčí vlny Skandilock 17mm Sahara. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 75 cm
Délka: 79 cm
Hloubka: 83 cm
Výška sedáku: 40 cm
Hmotnost: 20 kg
Barva: hnědá
Materiál: ořechové dřevo, polyester, ovčí vlna
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: bez područek
Kód produktu AND-134425A235A040A731
EAN 5709262012381

Ste zo Slovenska? Prejdite na Little Petra VB1, walnut/Sheepskin Sahara
Shopping from the EU? Switch to Little Petra VB1, walnut/Sahara

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít