Křeslo Little Petra VB1, oak / Hallingdal 130

Značka: &Tradition Designer: Viggo Boesen Kolekce: Křeslo Little Petra

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

79 025 Kč Cena bez DPH: 65 309,92 Kč

Elegantní křesílko Little Petra s šedým textilním potahem Hallingdal 130 s dubovou podnoží, které bylo světu představeno již v roce 1938, znovu uvedla dánská značka &Tradition.

Křeslo, jehož bylo v roce 1938 vyrobeno pouhých 30 ks, si ihned po uvedení získalo své příznivce na kodaňském veletrhu. I později obdrželo řadu ocenění na výstavách v New Yorku a Berlíně.

Jedná se o jeden z mála návrhů architekta Viggo Boesena, který se ve 30. letech minulého století zasloužil především o popularizaci Funkis stylu. Viggo využíval přírodní materiály a ani u Little Petra tomu nebylo jinak.

Křeslo pojmenované podle Boesenovy tchýně svým nízko posazeným sedákem a jakoby otevřenou náručí ztělesňuje podstatu tehdejších salónků. Křeslo překvapí svou drobností, díky níž skvěle padne i do menších interiérů.

Cena se vztahuje k variantě s dubovou podnoží a textilním polstrováním Hallingdal 130. Little Petra je k dostání také v dalších variantách potahu. Zvolit lze i ořechovou podnož.

Výška: 75 cm
Délka: 79 cm
Hloubka: 83 cm
Výška sedáku: 40 cm
Hmotnost: 20 kg
Barva: světle šedá
Materiál: dubové dřevo, textilní potah
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: bez područek
Kód produktu AND-69113201
EAN 5709262012305

Ste zo Slovenska? Prejdite na Little Petra VB1, oak / Hallingdal 130
Shopping from the EU? Switch to Little Petra VB1, oak / Hallingdal 130

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít