Křeslo Petra VB3, walnut / Vidar 554

kreslo-Petra VB3 Lounge Chair, walnut / Vidar 554 Novinka

Značka: &Tradition Designer: Viggo Boesen Kolekce: Křeslo Little Petra

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

−15 %

99 613 Kč 84 671 Kč Cena bez DPH: 69 976,07 Kč

Větší verzi oblíbeného elegantního křesla Petra s modrým textilním potahem Vidar 554 s ořechovou podnoží, které bylo světu představeno již v roce 1938, znovu uvedla dánská značka &Tradition.

Křeslo, jehož bylo v roce 1938 vyrobeno pouhých 30 ks, si ihned po uvedení získalo své příznivce na kodaňském veletrhu a i později obdrželo řadu ocenění na výstavách v New Yorku a Berlíně.

Jedná se o jeden z mála návrhů architekta Viggo Boesena, který se ve 30. letech minulého století zasloužil především o popularizaci Funkis stylu.

Křeslo pojmenované podle Boesenovy tchýně svým nízko posazeným sedákem a jakoby otevřenou náručí ztělesňuje podstatu tehdejších salónků. Větší verze sdílí stejný odvážný charakter a estetiku jako Little Petra, díky svým rozměrům se kromě obývacích pokojů dobře hodí i k doplnění chodeb či salonků nejen doma, ale i v hotelových halách.

Cena se vztahuje k variantě s ořechovou podnoží a textilním polstrováním Vidar 554. Petra je k dostání také v dalších variantách potahu. Zvolit lze i dubovou podnož.

Výška: 99 cm
Hloubka: 91 cm
Výška sedáku: 40 cm
Výška područek: 51 cm
Šířka: 80 cm
Hmotnost: 26,5 kg
Barva: modrá
Materiál: ořechové dřevo, textilní potah, polyester
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: s područkami
Kód produktu AND-VB3_WAL_VID554

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Petra VB3, walnut / Vidar 554
Shopping from the EU? Switch to Petra VB3 Lounge Chair, walnut / Vidar 554

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít