Sofa Little Petra VB2, oak / sheepskin

Značka: &Tradition Designer: Viggo Boesen Kolekce: Křeslo Little Petra

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

171 750 Kč Cena bez DPH: 141 942,15 Kč

Elegantní sofa Little Petra byla navržena už v 30. letech 20. století. Původní návrh Viggo Boesena oživila dánská značka &Tradition. Materiály: ovčí vlna, dubová podnož.

Jedná se o jeden z mála návrhů architekta Viggo Boesena, který se ve 30. letech minulého století zasloužil především o popularizaci Funkis stylu. Viggo využíval přírodní materiály a ani u Little Petra tomu nebylo jinak.

Kolekce pojmenovaná podle Boesenovy tchýně svým nízko posazeným sedákem a jakoby otevřenou náručí ztělesňuje podstatu tehdejších salónků. 

Cena se vztahuje k variantě s dubovou podnoží a polstrováním z ovčí vlny Skandilock 17mm Moonlight. Dostupná jsou také jiná provedení.

Výška: 75 cm
Délka: 150 cm
Hloubka: 83 cm
Výška sedáku: 40 cm
Hmotnost: 35 kg
Barva: krémová
Materiál: dubové dřevo, polyester, ovčí vlna
Kód produktu AND-134427A235A042A745
EAN 5705385018576

Ste zo Slovenska? Prejdite na Sofa Little Petra VB2, oak / sheepskin
Shopping from the EU? Switch to Little Petra VB2, oak / sheepskin

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít