Pohovka Outline 3-místná, grey

sofa-Outline 3-seater Sofa, grey Novinka

Značka: Muuto Designer: Anderssen & Voll Kolekce: Pohovky Outline

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

194 875 Kč Cena bez DPH: 161 053,72 Kč

Pohovka Outline z dílny designerského dua Anderssen & Voll navržená pro značku Muuto v 3-místné variantě. Provedení: Grace Leather Grey, černé nohy.

Kožená pohovka Outline má jemnou, ale stále vysoce pevnou a stabilní konstrukci. Maximální komfort zaručují polštáře plněné peřím a granulkami za studena tvarované pěny.

Pohovky Outline byly inspirovány konstrukčními protiklady v architektuře, z nichž také vychází na pohled lehká a vzdušná konstrukce pohovek. Pohovka díky hloubce sedáku poskytuje dostatečnou oporu a maximální komfort při sezení. Elegantní provedení vzbuzuje pocit lehkosti a dojem exkluzivity.

Výška: 71 cm
Délka: 220 cm
Hloubka: 84 cm
Výška sedáku: 40 cm
Barva: tmavě šedá
Materiál: pěna, dřevo, kůže, ocel, peří
Typ pohovky: 3-místná
Kód produktu MUU-87405-GREY

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Outline 3-miestna, grey
Shopping from the EU? Switch to Outline 3-seater Sofa, grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít