Pohovky Outline Sofa od Muuto

Značka: Muuto Designer: Anderssen & Voll

Řada pohovek Muuto Outline propojuje tradiční skandinávskou preciznost s lehkým, architekturou inspirovaným designem. Značka Muuto se snaží ctít klasické kousky nábytku a doplnit je o moderní perspektivu. Jinak tomu není ani u pohovek Outline, do kterých designerská dvojice Anderssen & Voll vdechuje eleganci a nadčasovost spolu s důrazem na funkci.

Na první pohled působí pohovka čistě a vzdušně, hluboký sedák navzdory hranatému vzhledu zajišťuje pohodlné sezení. Designérskou dvojici Anderssen & Voll při návrzích inspirovaly konstrukční protiklady v architektuře. Vzhled pohovek založili na kontrastu ostrých liníí a zakřivených opěrek.

Pevná konstrukce ze dřeva a kovu má v každém, kdo pohovce neodolá, navodit pocit exkluzivity. Pohodlí při posazení zajišťuje výplň sedáků z peří a granulek za studena tvarované pěny. 

Pohovka Outline může mít různé tváře. V nabídce DesignVille je na výběr rohová varianta, provedení Outline Highback nebo klasická podélná. Liší se také podle počtu míst, materiálů nebo umístění prodloužené části. 

Na fakt, že se pohovky neobjevují jen v domácnostech, designéři pamatovali také. Právě zmíněná varianta Outline Highback poskytuje soukromí pro konverzaci na pracovišti či jiných veřejných místech. 

Produkty v kolekci Pohovky Outline

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovky Outline
Shopping from the EU? Switch to Outline Sofas

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít