Pohovka Outline Chaise Longue

Značka: Muuto Designer: Anderssen & Voll Kolekce: Pohovky Outline

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

141 225 Kč Cena bez DPH: 116 714,88 Kč

Pohovka Outline z dílny designerského dua Anderssen & Voll pro Muuto v 3-místné variantě doplněná o pohodlnou lenošku na levé straně.

Textilní pohovka v provedení pudrově růžová Fiord 551 má jemnou, ale stále vysoce pevnou a stabilní konstrukci. Maximální komfort zaručují polštáře plněné peřím a granulkami za studena tvarované pěny.

Pohovky Outline byly inspirovány konstrukčními protiklady v architektuře, z nichž také vychází na pohled lehká a vzdušná konstrukce pohovek. Pohovka díky hloubce sedáku poskytuje dostatečnou oporu a maximální komfort při sezení. Elegantní provedení vzbuzuje pocit lehkosti a dojem exkluzivity.

Uvedená cena se vztahuje také na provedení: Fiord 151. Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Výška: 71 cm
Délka: 263 cm
Hloubka: 142 cm
Výška sedáku: 40 cm
Barva: rose
Materiál: dřevo, ocel, potah: textílie, výplň: peří, granulky za studena tvarované pěny
Typ pohovky: chaise longue
Kód produktu MUU-27611

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Outline Chaise Longue
Shopping from the EU? Switch to Outline Sofa w. Chaise Longue, Fiord

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít