Židle Eames Fiberglass DSW, ochre light/ash

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Židle Eames Fiberglass Chairs

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů

22 250 Kč Cena bez DPH: 18 388,43 Kč

Ikonická sklolaminátová židle Eames Fiberglass podle návrhu Ray a Charlese Eamesových z 50. let. Model DSW s dřevěnou podnoží.

Židli Eames Fiberglass DSW (Dining Sidechair Wood) navrhli designéři a manželé Charles a Ray Eamesovi v 50. letech za účelem vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidskému tělu a zároveň bude odolná a snadno se s ní bude manipulovat. Tyto požadavky se zhmotnily v židli ze sklolaminátu, která se postupem let stala ikonou moderního designu. Židle je navržena tak, že najde uplatnění v domácnosti, v kanceláři i ve veřejných prostorách.

Sklolaminátová skořepina je typická nepravidelnou strukturou, která působí téměř jako přírodní materiál, protože jsou v ní jasně vidět skleněná vlákna.

Pro všechny židle Eames je typický tvarovaný sedák, který se perfektně přizpůsobí lidskému tělu. Varianta DSW má pevnou podnož z jasanového dřeva (65), jiné varianty, jako 02 zlatý javor, 95 tmavý javor nebo 30 černý javor, na dotaz.

Eames Fiberglass byla první masově vyráběnou skořepinovou židlí. Sklolaminátovou variantu skořepiny nyní vydává značka Vitra poprvé po 20 letech.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 83 cm
Hloubka: 55 cm
Výška sedáku: 43 cm
Šířka: 46,5 cm
Barva: žlutá
Materiál: dřevo, sklolaminát
Stohovatelné: ne
Sedák: plast
Podnož: dřevo
Područky: bez područek
Kód produktu VIT-44040500-65-07

Ste zo Slovenska? Prejdite na Eames Fiberglass DSW, ochre light/ash
Shopping from the EU? Switch to Eames Fiberglass DSW, ochre light/ash

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít