Designér

TAF Studio

Švédsko

TAF Studio je švédské designérské a architektonické duo mezinárodně známé pro své návrhy bytového designu.

Designérské duo Gabriella Gustafson a Mattias Ståhlbom založili studio TAF v roce 2002 v bývalé pekárně ve Stockholmu a jak sami říkají, paralela s pekárnou je příznačná i pro jejich tvorbu - snaží se totiž vytvářet design takový, aby zapadl do každodenního života stejně jako čerstvý chleba. Z dílny TAF můžete znát například oblíbená svítidla Ambit.

Právě svítidla Ambit pro značku Muuto jsou zásadní v jejich práci hned z několika důvodů. Architekti v nich totiž kloubí přítupy, na něž kladou důraz. Snaží se vdechnout nový život do domácnosti a z naprosto všedních objektů vytvořit nevšední. Zároveň se snaží vycházet z pozice, ve které jsou. Tudíž se inspirují nejbližším okolím a pomocí velmi efektivních proměn přetváří klasické tvary v méně očekávané. Více o práci TAF Architects zjistíte na oficiálních stránkách studia.

Lampy Ambit jsou k dostání v několika provedeních. Vybírat můžete podle rozměrů závěsných svítidel, barev nebo tvaru - kolekci doplňuje také závěsná trojice lamp a nástěnná lampa s otočným stínidlem. Dalším zástupcem z pera Studia TAF, který souzní se zmíněnými principy, je kolekce stolů 70/70 od Muuta. Jemné tvary desky a promyšlená podnož tvoří univerzální dvojici do jakéhokoliv interiéru a dávají také dobře vyniknout materiálu.

Produkty od TAF Studio

Stránka 1 ze 3 1 2 3

Ste zo Slovenska? Prejdite na TAF Studio

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít