Rozkládací jídelní stůl Patch HW1, oak/Beige Arizona

Značka: &Tradition Designer: Hee Welling Kolekce: Jídelní stoly Patch

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

78 975 Kč Cena bez DPH: 65 268,60 Kč

Designový rozkládací stůl z kolekce Patch HW1 od dánské značky &Tradition (AndTradition). Provedení v dubovém dřevě s laminátovou deskou v odstínu Beige Arizona.

Jídelní stůl je součástí kolekce Patch, kterou pro značku & Tradition navrhl dánský designér Hee Welling. Designér využívá techniku prodlužování desky stolu, což umožňuje posezení pro celou rodinu, či více známých.

Design kombinuje masivní dřevěnou základnu s hladkou laminátovou deskou. Nohy se zaoblenými rohy a mosazným detailem podporují celkový jemný výraz stolu.

Stůl je dodáván ve dvou velikostech, které je možno prodloužit o 100 cm. Vybrat si také můžete z několika barevných odstínů a materiálových provedení.

Uvedená cena se vztahuje na provedení v dubovém dřevě s laminátovou deskou v odstínu Beige Arizona. Dostupnost a cena dalších variant na dotaz.

Výška: 75 cm
Délka: 180 cm
Hmotnost: 73,5 kg
Barva: světlé dřevo
Materiál: dubové dřevo, mosaz, laminát
Podnož: dřevo
Tvar stolu: obdélník
Deska stolu: laminát / linoleum
Info k produktu: Stůl má po prodloužení délku 280 cm.
Kód produktu AND-20930092
EAN 5705385018262

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stôl Patch HW1, oak/Beige
Shopping from the EU? Switch to Patch HW1 Table, oak/Beige Arizona

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít