Křeslo Fri JH4, dark green

Značka: Fritz Hansen Designer: Jaime Hayón Kolekce: Křesla Fri a Ro

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

77 974 Kč Cena bez DPH: 64 441,32 Kč

Fri a Ro jsou dvě kolekce pohodlných křesel, které pro značku Fritz Hansen navrhl španělský designér Jaime Hayón. Provedení tmavě zelená látka Christianshavn.

Křesla Fri jsou vzdušná, svou otevřeností a přívětivostí lákají k posezení. Díky svému tvarosloví dobře zapadnou do každého seversky laděného interiéru. Fri jsou k dispozici v provedení s látkami Fritz Hansen Selection a se základnou z leštěného hliníku. Lze kombinovat s podnožkami z kolekce Fri a Ro, které taktéž navrhl Jaime Hayón.

Uvedená cena se vztahuje k provedení křesla JH5 se základnou z leštěného hliníku a látce Christianshavn. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 90,5 cm
Hloubka: 88 cm
Výška sedáku: 43 cm
Šířka: 80 cm
Hmotnost: 19 kg
Barva: tmavě zelená
Materiál: textil, leštěný hliník
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Područky: s područkami
Kód produktu FHA-JH4-12

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Fri JH4, dark green
Shopping from the EU? Switch to Fri JH4 Lounge Chair, dark green

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít