Křeslo Ro JH1, dark blue

Značka: Fritz Hansen Designer: Jaime Hayón Kolekce: Křesla Fri a Ro

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

83 486 Kč Cena bez DPH: 68 996,69 Kč

Ro je kolekce pohodlných křesel, které pro značku Fritz Hansen navrhl španělský designér Jaime Hayón. Provedení tmavě modrá látka Fame 66061 / Canvas 794.

V případě kolekce Ro vytvořil Jaime Hayón křeslo, které je mimořádně pohodlné a zároveň působí jako sochařské dílo. Svému majiteli dává možnost ponořit se hluboko do něj a mít tak chvíli pro sebe. Lze kombinovat s podnožkami z kolekce Fri a Ro, které taktéž navrhl Jaime Hayón.

Uvedená cena se vztahuje k provedení křesla JH1 se základnou z leštěného hliníku a látce Fame 66061 / Canvas 794. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 113 cm
Hloubka: 97 cm
Výška sedáku: 43 cm
Výška područek: 61 cm
Šířka: 80 cm
Hmotnost: 27 kg
Barva: tmavě modrá
Materiál: textil, leštěný hliník
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Područky: s područkami
Kód produktu FHA-JH1-12BLUE

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Ro JH1, dark blue
Shopping from the EU? Switch to Ro JH1 Lounge Chair, dark blue

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít