Kancelářská židle Soft Pad EA 219, olive / chromed

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Kancelářské židle Eames Aluminium a Soft Pad

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

142 125 Kč Cena bez DPH: 117 458,68 Kč

Kancelářská židle na kolečkách Soft Pad EA 219 s olivovým koženým potahem a měkkým polstrováním s područkami, ve variantě s chromovou základnou. Pracovní židli navrhli pro značku Vitra Charles a Ray Eamesovi.

Kancelářská židle Soft Pad EA 219 má vysoký opěrák a sedák z odolné kůže s hliníkovým rámem, zadní část sedáku je z pevné látky. Sedací mechanismus tohoto kancelářského křesla umožňuje nastavit, aby se opěrka nakláněla dozadu nebo aby zůstala ve vzpřímené pozici. Výška sedáku se dá nastavit plynovou vzpěrou (páčkou pod sedákem).

Design kancelářských židlí Soft Pad navrhli Charles a Ray Eamesovi v roce 1969. Svou konstrukcí i tvarem jsou podobné designu židlí Aluminium. V porovnání s nimi jsou díky objemným polštářům kontrastujícím s hladkými rámy ještě o poznání pohodlnější a měkčí. Aniž by ztratily čistou jasnost společné siluety, přizpůsobí se Soft Pad tělu sedícího a poskytnou mimořádný komfort.

Uvedená cena se vztahuje k provedení s chromovým rámem s koženým potahem Leather Premium F. Kolečka na tvrdou podlahu (případný požadavek na kolečka na koberec uveďte v poznámce). Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Hloubka: 42,5 cm
Výška područek: 23,3 cm
Šířka: 58 cm
Výška sedáku (od-do): 38,5-50 cm
Výška židle (od-do): 99,5-110,5 cm
Barva: olivová
Materiál: kůže, chrom
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, s kolečky
Područky: s područkami
Přizpůsobení výšky: ano
Sedací mechanismus: houpací s aretací (úhel opěráku a sedáku se nemění)
Základna: hliníková
Kód produktu VIT-41238200_L50_OL_CHRO

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kancelárska stolička Soft Pad EA 219, olive / chromed
Shopping from the EU? Switch to Soft Pad Chair EA 219, olive / chromed

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít