Kancelářská židle Aluminium EA 119

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Kancelářské židle Eames Aluminium a Soft Pad

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×
K vidění v showroomu Brno

127 125 Kč Cena bez DPH: 105 061,98 Kč

Kancelářská židle na kolečkách Aluminium EA 119 s krémovým koženým potahem s područkami, ve variantě s hliníkovou základnou. Pracovní židli navrhli pro značku Vitra Charles a Ray Eamesovi.

Kancelářská židle Aluminium EA 119 má středně vysoký opěrák, sedák je z pevné látky s hliníkovým rámem v černé barvě. Sedací mechanismus tohoto kancelářského křesla umožňuje nastavit, aby se opěrka nakláněla dozadu nebo aby zůstala ve vzpřímené pozici. Výška sedáku se dá nastavit plynovou vzpěrou (páčkou pod sedákem).

Aluminium Chair patří mezi nejlepší designy 20. století. Charles a Ray Eamesovi židli navrhli v roce 1958 do soukromé rezidence jednoho z amerických sběratelů umění. Manželský pár místo skořepiny vymyslel sedák, který je tvořený dvěma hliníkovými tyčemi, mezi kterými je natažená látka nebo kůže. Taková židle se přizpůsobí lidskému tělu a tím pádem je velmi pohodlná i bez složitého čalounění.

Uvedená cena se vztahuje na provedení s chromovým rámem, s koženým potahem z Leather Premium a kolečky na tvrdou podlahu. Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Šířka: 58 cm
Výška područek: 26 cm
Výška sedáku (od-do): 39,2-50,8 cm
Výška židle (od-do): 101,5-113,5 cm
Hloubka sedáku (od-do): 58,5-72,5 cm
Barva: krémová
Materiál: kůže, hliník
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, s kolečky
Područky: s područkami
Přizpůsobení výšky: ano
Základna: chromová
Kolečka: měkká pogumovaná (tvrdá podlaha)
Kód produktu VIT-41236500-1-73

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kancelárska stolička Aluminium EA 119
Shopping from the EU? Switch to Aluminium Chair EA 119

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít