Kancelářská židle ID Air

Značka: Vitra Designer: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

30 175 Kč Cena bez DPH: 24 938,02 Kč

Kancelářská židle ID Air s polohovatelnými područkami, černou plastovou podnoží, černým sedákem a opěrkami. Židle má děrovaný opěrák a je bez funkce předklápění.

Kancelářská židle ID Air má inovativní konstrukci, která umožňuje volný pohyb a přitom pomáhá udržovat zdravé držení těla. ID Air má ohebný děrovaný opěrák, který zajišťuje efektivní proudění vzduchu. Díky měkkému podsedáku je židle pohodlná i při delším sezení.

Výzkum institutu biomechaniky na univerzitě ETH v Curychu (jedné z nejuznávanějších univerzit na světě) prokázal, že židle ID plně využívají svůj pohybový potenciál.

Testy na elektromyografu (který sleduje biosignály, které vycházejí ze svalů) ukázaly, že lidé, kteří sedí na židlích ID intuitivně aktivují středové svaly v podbříšku a zádech. Opěrák židle se totiž naklání dopředu, a tak nutí sedícího tlaku odporovat. Tím povzbuzuje metabolismus a stabilizuje bederní páteř. Navíc magnetická rezonance potvrdila, že funkce předklápění vzbuzuje pohyb ve všech částech bederní páteře. To uvolňuje tlak a podporuje šíření živin do meziobratlových plotének. Židle ID tak pomáhají předcházet zdravotním problémům.

Uvedená cena se vztahuje k provedení s možností nastavit hloubku sedáku, s  područkami v modelu ring, pěticípou podnoží v provedení leštěného hliníku, tvarovaným sedákem v černé barvě Plano nero, černou plastovou opěrkou bez funkce předklápění. Kolečka na tvrdou podlahu (případný požadavek na kolečka na koberec uveďte v poznámce). Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Výška židle (od-do): 90-108,5 cm
Šířka (od-do): 70-75 cm
Výška područek (od-do): 19,5-29,5 cm
Barva: černá
Sedák: čalouněný
Podnož: plast, s kolečky
Područky: s područkami
Přizpůsobení výšky: ano
Základna: plastová
Područky: 2D (nastavitelná výška a šířka)
Kód produktu VIT-43140700-F30-13-02-27-32

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kancelárska stolička ID Air
Shopping from the EU? Switch to ID Air

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít