Jídelní židle Rey, scarlet red/Steelcut Trio 636

Značka: HAY Kolekce: Nábytek Rey

Do wishlistu

Dodání: 12 - 14 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

15 725 Kč Cena bez DPH: 12 995,87 Kč

Židle Rey od HAY vznikla na základech původních návrhů designéra Bruna Reye ze 70. let minulého století. Provedení: červené s čalouněným sedákem v látce Steelcut Trio 636.

Dánská značky HAY spojila síly s prestižním výrobcem nábytku Dietiker a společně vydali reedici návrhů ikony švýcarského designu Bruna Reye z roku 1971. Židle Rey se vyznačuje inovativní bezšroubovou konstrukcí s velmi charakteristickou siluetou se subtilními nohami, které vyvažují výrazně zaoblené hrany. Design si zachovává jednoduchost, funkčnost i odolnost původních návrhů. Přesto byla ikonická židle modifikována do nových rozměrů a kombinací materiálů, aby vyhovovala požadavkům současného životního stylu a hodila se tak do široké škály prostorů, od jídelen a hal až po kavárny a recepce.

Každý kousek z kolekce Rey se skládá z masivního bukového rámu doplněného o laminátovou nebo dýhovou desku.

Výška: 80 cm
Hloubka: 49 cm
Výška sedáku: 44 cm
Šířka: 44 cm
Barva: červená
Materiál: bukové dřevo, laminát
Stohovatelné: ano
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Kód produktu HAY-AB793-B596-AA08-01MD
EAN 5710441309642

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolička Rey, red/Steelcut Trio 636
Shopping from the EU? Switch to Rey Chair, red/Steelcut Trio 636

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít