Jídelní stůl Rey, royal blue

Značka: HAY Kolekce: Nábytek Rey

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

52 680 Kč Cena bez DPH: 43 537,19 Kč

Jídelní stůl Rey od HAY vznikl na základech původních návrhů designéra Bruna Reye ze 70. let minulého století. Provedení: tmavě modré.

Dánská značky HAY spojila síly s prestižním výrobcem nábytku Dietiker a společně vydali reedici návrhů ikony švýcarského designu Bruna Reye z roku 1971. Stůl Rey se vyznačuje inovativní bezšroubovou konstrukcí s velmi charakteristickou siluetou se subtilními nohami, které vyvažují výrazně zaoblené hrany. Design si zachovává jednoduchost, funkčnost i odolnost původních návrhů. Přesto byl ikonický stůl modifikován do nových rozměrů a kombinací materiálů, aby vyhovoval požadavkům současného životního stylu a hodil se tak do široké škály prostorů, od jídelen a hal až po kavárny a recepce.

Každý kousek z kolekce Rey se skládá z masivního bukového rámu doplněného o laminátovou nebo dýhovou desku.

Výška: 74,5 cm
Průměr: 128,5 cm
Barva: tmavě modrá
Materiál: bukové dřevo, laminát
Podnož: dřevo
Tvar stolu: kruh
Deska stolu: laminát / linoleum
Kód produktu HAY-AB802-B676-AH63
EAN 5710441310198

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stôl Rey, royal blue
Shopping from the EU? Switch to Rey Table, royal blue

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít