Kancelářská židle Aluminium EA 108

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Kancelářské židle Eames Aluminium a Soft Pad

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×
K vidění v showroomu Brno

65 026 Kč Cena bez DPH: 53 740,50 Kč

Kancelářská židle Aluminium EA 108 s černým látkovým potahem s područkami ve variantě s chromovou základnou. Pracovní židli navrhli pro značku Vitra Charles a Ray Eamesovi.

Kancelářská židle Aluminium EA 108 má středně vysoký opěrák z pevné látky Hopsak s hliníkovým rámem v chromové úpravě.

Aluminium Chair patří mezi nejlepší designy 20. století. Charles a Ray Eamesovi židli navrhli v roce 1958 do soukromé rezidence jednoho z amerických sběratelů umění. Manželský pár místo skořepiny vymyslel sedák, který je tvořený dvěma hliníkovými tyčemi, mezi kterými je natažená látka nebo kůže. Taková židle se přizpůsobí lidskému tělu a tím pádem je velmi pohodlná i bez složitého čalounění.

Uvedená cena se vztahuje k provedení s područkami, chromovou podnoží a potahem z látky Hopsak v odstínu nero (černá). Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Výška: 83 cm
Výška sedáku: 42 cm
Výška područek: 26 cm
Šířka: 58 cm
Barva: černá
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, otočná
Područky: s područkami
Přizpůsobení výšky: ne
Základna: chromová
Kód produktu VIT-41236100-0

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kancelárska stolička Aluminium EA 108
Shopping from the EU? Switch to Aluminium Chair EA 108

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít