3-místná pohovka In Situ configuration 8, Clay 15

Značka: Muuto Designer: Anderssen & Voll Kolekce: Modulární sofa In Situ

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

154 875 Kč Cena bez DPH: 127 995,87 Kč

3-místná pohovka s chaise longue z kolekce In Situ od dánské značky Muuto. Provedení v modulové konfiguraci č. 8 s čalouněním v látce Clay 15.

Modulární sedací soupravu z kolekce In Situ navrhli pro značku Muuto designéři z norského studia Anderssen & Voll. In Situ kombinuje vznešenost tradiční italské pohovky s rafinovanou jednoduchostí skandinávského designu. Jemné linie dodávají pohovce nejen eleganci, ale také nadčasový výraz.

Díky 9 různým modulům si design pohovky jednoduše přizpůsobíte svým představám a prostoru. Čalounění lze vybírat z celé barevné škály látek Kvadrat nebo Rohleder.

Uvedená cena se vztahuje na provedení v modulové konfiguraci č. 8 s čalouněním v látce Clay 15. Dostupnost a cena dalších variant na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 70 cm
Hloubka: 169 cm
Výška sedáku: 38 cm
Šířka: 297 cm
Barva: khaki
Materiál: textilní potah, práškově lakovaná ocel
Typ pohovky: chaise longue, modulární
Kód produktu MUU-41914-15

Ste zo Slovenska? Prejdite na 3-miestna pohovka In Situ, Clay 15
Shopping from the EU? Switch to In Situ 3-seater Configuration 8, Clay 15

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít