2-místná pohovka In Situ configuration 3, Clay 12

Značka: Muuto Designer: Anderssen & Voll Kolekce: Modulární sofa In Situ

Do wishlistu

Dodání: 3 - 4 týdny Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

96 225 Kč Cena bez DPH: 79 524,79 Kč

2-místná pohovka z kolekce In Situ od dánské značky Muuto. Provedení v modulové konfiguraci č. 3 s čalouněním v látce Clay 12.

Modulární sedací soupravu z kolekce In Situ navrhli pro značku Muuto designéři z norského studia Anderssen & Voll. In Situ kombinuje vznešenost tradiční italské pohovky s rafinovanou jednoduchostí skandinávského designu. Jemné linie dodávají pohovce nejen eleganci, ale také nadčasový výraz.

Díky 9 různým modulům si design pohovky jednoduše přizpůsobíte svým představám a prostoru. Čalounění lze vybírat z celé barevné škály látek Kvadrat nebo Rohleder.

Uvedená cena se vztahuje na provedení v modulové konfiguraci č. 3 s čalouněním v látce Clay 12. Dostupnost a cena dalších variant na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 70 cm
Hloubka: 107 cm
Výška sedáku: 38 cm
Šířka: 198 cm
Barva: světle šedá
Materiál: textilní potah, práškově lakovaná ocel
Typ pohovky: chaise longue, modulární
Kód produktu MUU-41902-12

Ste zo Slovenska? Prejdite na 2-miestna pohovka In Situ, Clay 12
Shopping from the EU? Switch to In Situ 2-seater Configuration 3, Clay 12

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít